3

جلسه

تعداد جلسات

3

روز

تعداد جلسات در هفته

2

ساعت

مدت زمان هر جلسه

معرفی دوره

دوره آموزش خودآرایی در قسمت آموزش گریم و میکاپ سمیرا مرتضوی آموزش داده می شود. برای همه ی خانم ها مهم است که همیشه آراسته و زیبا باشند. این آراستگی نه تنها باعث جذابیت خانم ها می شود، بلکه اعتماد به نفس آن ها را نیز افزایش می دهد.اکثر خانم ها می خواهند، تا همواره چهره ی مطلوب خود را داشته باشند. به همین جهت، خودآرایی این روزها بر سر زبان ها افتاده است.در این دوره، هنرجو نحوه انجام خودآرایی بر روی صورت خود را می آموزد، مدل های میکاپ مناسب با چهره خود، نحوه آرایش کردن چشم ها، گذاشتن مژه، کانتور کردن و … را می آموزد. این دوره فنی آموزشی همیشه از جذاب ترین دوره های آموزشی سمیرا مرتضوی بوده که زیر نظر بهترین مربیان تمام فنون و نکات خودآرایی آموزش داده می شود و پس از پایان دوره، مدرک سالن سمیرا مرتضوی دریافت میکنید و در صورت درخواست مدرک QAL براتون صادر میشود.

مدرس دوره
سمیرا مرتضوی,سالن زیبایی

سمیرا مرتضوی

مدرس دوره تخصصی رنگ و لایت

  • مدرک QAL انگلستان
  • مدرک فنی حرفه ای
نمونه کار ها
مزیت دوره
سرفصل دوره
مخاطبین دوره

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

سوالات متداول

هنر جو بعداز آموزش ميتونه شروع به كار كنه بستگي به اعتماد به نفس و يادگيري و علاقه هنرجوهم داره هنرجو بايد به عنوان دستيار يه مدت كاركنه تا كاملاً حرفه اي بشه تا بتونه براي خودش كار كنه و استاد بشه.

به دلیل تایم کم هر یک خدمات و در عوض هزینه قابل توجه این لاین درامد با مرور زمان و کسب تجربه صعودی ترین حالت ممکن را دارد

درخواست مشاوره
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه سمیرا مرتضوی استفاده نمائید.
پاسخگوی شما هستند.
سالن زیبایی
سمیرا مرتضوی
اطلاعات ثبت نام

اطلاعات دوره

لوازم و مواد در اختیار هنرجو قرار میگیرد

۳ جلسه ۲ ساعته

۳ جلسه در یک هفته(روزهای فرد یا زوج)

دوره های آموزش تخصصی آرایشی

شاید این دوره ها مورد پسند شما باشد...

رزرو آنلاین

  • :