10

جلسه

تعداد جلسات

3

روز

تعداد جلسات در هفته

2

ساعت

مدت زمان هر جلسه

معرفی دوره

گریم و میکاپ در قسمت آموزش خدمات میکاپ سالن سمیرا مرتضوی ارائه شده است. میکاپ و گریم که توسط میکاپ آرتیست انجام می شود در حقیقت همان استفاده از ابزار آرایش و تکنیک های سایه روشن برای ایجاد جلوه بیشتر صورت و پنهان کردن مشکلات پوستی است. هنر جور در دوره آموزش آرایش صورت، سبک های متعددی مثل کلاسیک، مصری، لبنانی، خلیجی، هالیوودی و … را آموزش می بیند و زیر نظر مربی آموزد که در برای هر صورتی چه مدل آرایشی مناسب است، که با توجه به تجربه ی قبلی و شناختن سلیقه ی مشتری یکی از آن ها را بر روی صورت مشتری انتخاب کرد. میکاپ و گریم کاربرد زیادی در سالن های زیبایی داشته و اکثر خانم ها قبل از رفتن به مراسم یا مهمانی، حتما پیش میکاپ آرتیست رفته و از خدمات استفاده می کنند. از این رو، بازار کار مناسبی برای هنرجویان این رشته وجود دارد و یکی از رشته هایی است که هنرجویان علاقه ی بسیار زیادی به آن دارند. با توجه به زمانبر بودن میکاپ و گریم، خانم ها پیش میکاپ آرتیست هایی می روند که تجربه ی بالا و هنر خاصی داشته باشند تا مطمئن باشند که نتیجه ی کار مطلوب آن ها بوده و میکاپ انجام شده باعث اعتماد به نفس بیشتر آن ها بشود. بنابراین، یادگیری اصول ریز و مهمی که در گریم و میکاپ کاربرد دارند، امر بسیار مهمی در دوره آموزش آرایش صورت می باشد.

مدرس دوره
سمیرا مرتضوی,سالن زیبایی

سمیرا مرتضوی

مدرس دوره تخصصی رنگ و لایت

  • مدرک QAL انگلستان
  • مدرک فنی حرفه ای
نمونه کار ها
مزیت دوره
سرفصل دوره
مخاطبین دوره

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

این دوره برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

سوالات متداول

هنر جو بعداز آموزش ميتونه شروع به كار كنه بستگي به اعتماد به نفس و يادگيري و علاقه هنرجوهم داره هنرجو بايد به عنوان دستيار يه مدت كاركنه تا كاملاً حرفه اي بشه تا بتونه براي خودش كار كنه و استاد بشه.

به دلیل تایم کم هر یک خدمات و در عوض هزینه قابل توجه این لاین درامد با مرور زمان و کسب تجربه صعودی ترین حالت ممکن را دارد

درخواست مشاوره
شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از انتخاب دوره آموزشی مناسب خود، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی مجموعه سمیرا مرتضوی استفاده نمائید.
پاسخگوی شما هستند.
سالن زیبایی
سمیرا مرتضوی
اطلاعات ثبت نام

اطلاعات دوره

  • مدل توسط مدرس انتخاب میشود و هزینه ای برای هنرجو ندارد
  • کلاس ها خصوصی و تک نفره برگزار میشود
  • تا ۳ ماه پشتیبانی و رفع اشکال صورت میگیرد
  • در پایان دوره اگر مدرس نیاز به کارآموز داشت میتوانید دوره کارآموزی و دستیاری را در سالن خودمان بگذرانید
  • کلاس ها بهتر است هفته ای ۳ نوبت برگزار شود ولی انتخاب روز و ساعت با هنرجو هماهنگ میشود

آپدیت:
۱)آپدیت ۳ جلسه ای
آموزش جدیدترین تکنیک ها
لوازم و مدل در اختیار هنرجو
ارائه مدرک

۲)آپدیت ۵ جلسه

۳)آپدیت تک جلسه ای ۳ ساعته

دوره های آموزش تخصصی آرایشی

شاید این دوره ها مورد پسند شما باشد...

رزرو آنلاین

  • :