براشینگ مو

براشینگ مو در واقع حالت دادن به موها، با برس و سشوار است و روشی سریع و شیک برای حاضر شدن در مهمانی ها و مراسم هاست. این که چگونه از برس و سشوار برای ایجاد مدل های دلخواه استفاده کنیم، مهم است.

نمونه کار براشینگ مو

بافت مو با توجه به آناتومی صورت، سن، رنگ چهره و چشم ها، جنس و حجم مو انجام می شود. در سالن زیبایی سمیرا مرتضوی، علاوه بر استفاده از مدل های بافت ژورنالی، از مدل های جدید بافت سلبریتی های داخلی و خارجی نیز استفاده می کنیم. برای بافتن مو، هزاران روش وجود دارد و هر روزه مدل های جدیدی ارائه و بعضی از آن ها تبدیل به مد روز می شوند. آرایشگران سالن زیبایی سمیرا مرتضوی با تجربه ای که در طول این سال ها کسب کرده اند، از آناتومی چهره افراد شناخت خوبی داشته و می توانند برای انتخاب مدل بافت مو به شما مشتریان عزیز مشاوره دهند. علاوه بر آن، ما در سالن زیبایی سمیرا مرتضوی می توانیم با دیدن عکس نیز مدل بافت مو را تشخیص داده و دقیقا مطابق با میل و خواست شما، موهایتان را ببافیم. یکی دیگر از نکاتی که در سالن زیبایی سمیرا مرتضوی به آن توجه ویژه ای شده است، ظرافت و کیفیت کار است. شاید دیده باشید که بافت موی خانمی بسیار زیبا است، اما به دلیل درست بسته نشدن موها، بعضی از تارهای مو از دسته بافته شده جدا افتاده اند و از میزان زیبایی و ظرافت بافت مو کم شده است. نحوه بافتن و بستن موها در ماندگاری بافت مو اثر مهمی داشته و آرایشگران سالن زیبایی سمیرا مرتضوی همواره تمام تلاش خود را می کنند تا موهای بافته شده شما، بیشترین ماندگاری را داشته باشد.

انواع براشینگ مو

براشینگ مو را برای انواع مدل موهای مختلف می توانید استفاده کنید ولی طرز استفاده از سشوار برای هر مدل مویی متفاوت است که باید قبل از شروع به آرایش موها باید اصول آن را یاد بگیرید.

 • براشینگ موهای کوتاه

  اگر موهایتان کوتاه و کم پشت است بهترین راه حجم دادن به مو و بلند کردن آن بوسیله دستگاه های فرم دهنده مثل سشوار، اتومو و… می باشد هماهنگی فرم صورت با فرم مدلی که می خواهید مهم است در  براشینگ موهای کوتاه برس های فلزی تاثیر بیشتری دارند.

 • براشینگ موی بلند و متوسط

  برای این نوع براشینگ در دوحالت می توانید سشوار بکشید سشوار از داخل یا سشوار از بیرون بعد از انتخاب نوع مدل موها را به چهار قسمت تقسیم بندی کنید برای راحتی کار از سایز بزرگ برس های گرد و تخت اینکار را به راحتی انجام بدید.

 • براشینگ موی فر

  اگر موهای مجعد و وزی دارید و می خواهید این وزی از بین برود بهتر است از اسپری های دو فاز استفاده کنید و مستقیم سر پخش کننده سشوار را روی مو بگیرید و از سشوار کم قدرت استفاده کنید.

همچنین از مدل براشینگ مجلسی مخصوص مهمانی ها و براشینگ مو عروس برای آراستگی بیشتر در جشن عروسی تان بهره ببرید.

نکات براشینگ مو

 • برسی که برای حالت دادن مو استفاده می کنید را از قسمت پایین به سمت ریشه مو بکشید.
 • اگر زیاد با سشوار کشیدن مو سرکار دارید استفاده از سرم مو را از یاد نبرید.
 • بعد از گذاشتن رنگ مو به هیچ وجه براشینگ نکنید  زیرا به مو بیشتر از حالت طبیعی آسیب می زند.
 • در هنگام براشینگ به درجه سشوار دقت کنید و حداقل سری سشوار را ۱۰ سانتی متر از ساقه مو فاصله دهید.
 • از برس های استفاده کنید که دسته آن ضد سرخوردن باشد و مچ دست شما را خسته نکند یکی از موارد مهم در براشینگ که به آن توجه نمی شود دسته برس است.
 • ضدعفونی کردن برس های فلزی هر دو هفته یکبار به مدت دو ساعت در مخلوط آب و سرکه سلول های مرده پوست سر را از بین می برد.
 • انتخاب برس سرامیکی نسبت به برس فلزی آسیب کمتری به موهای شما می زند برای موهای فر از برس چوبی استفاده شود.

فهرست مطالب

مشاوره تخصصی و رایگان

برای بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کافی است با ما تماس بگیرید.

10٪ تخفیف

ویژه افرادی که برای اولین بار به ما مراجعه میکنند.

مشاوره آرایشی رایگان

پاسخگو سوالات شما عزیزان هستیم.

رزرو آنلاین

 • :

ما با شما

تماس میگیریم.

کافیست شماره تماس خودتان را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

آدرس ما: شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان

شماره های تماس: ۲۶۷۴۰۹۶۴۲۶۷۴۰۹۷۸۲۶۷۶۱۰۴۲