دسته‌بندی: خدمات مژه

جدید ترین متد های خدمات مژه در سالن زیبایی سمیرا مرتضوی, یکی از روشهای پر پشت کردن مژه ، استفاده از اکستنشن مژه است، که بسیار به حالت دادن چشمان کمک میکند. در این روش، مژه های مصنوعی دانه به دانه به موهای شخص چسبانده می شود تا ضخامت، طول و رنگ و حالت زیباتری را به چشمانتان بدهد.

خدمات مژه,شهرک غرب,سعادت آباد
Eyelash extensions
خدمات مژه

اکستنشن مژه

برای کسانی که می‌خواهند حجم بیشتری به مژه های خود بدهند یا حالت چشم های خود را تغییر دهند.همچنین برای افرادی که بطور ژنتیکی مژه های کم

اظلاعات بیشتر »

توضیحات بیشتر

انواع اکستنشن مژه

اکستنشن مژه کلاسیک: به هر مژه طبیعی یک تار مژه اکستنشن میشود که کاملا طبیعی هست.

اکستنشن مژه سه بعدی( والیوم): به هر تار از مژه طبیعی سه تار مژه ابریشمی که از مژه کلاسیک سبک تر هست اکستنشن میشود که حجم و دوام بیشتری دارد.

اکستنشن مژه ضربدری: تفاوتی که این روش با دو روش قبلی دارد اینست که حتی اگر مژه های کم پشتی داشته باشید باز هم میتوانید اکستنشنی با حجم بالا داشته باشید.

اکستنشن مژه

امروزه داشتن موها و ابروها و مژه های پرپشت آرزوی بسیاری از مردم شده است. اکستنشن مژه یکی از راهکارهایی است که امروزه مورد استقبال برخی از خانم‌ها قرار گرفته‌ تا مشکل کم پشت بودن مژه‌های خود را حل کنند و مژه‌هایی بلند و حالت‌دار داشته باشند.
اکستنشن مژه فیبرهای مصنوعی هستند که با کمک چسب های طبی به مژه های طبیعی متصل می شوند. مژه هایی که در اکستنشن استفاده می شوند دارای اندازه های مختلف هستند که از 6 میلی متر تا 18 میلی متر متفاوتند و همگی دارای یک انحنا و خمیدگی می باشند. با انجام درست اکستنشن مژه چشم ها درشت تر به نظر می آیند.

مدل های اکستنشن مژه

کاشت تک به تک مژه ها یا همان اکستنشن کلاسیک مژه

در روش اکستنشن کلاسیک مژه، مژه های مصنوعی مجزا به صورت یکی یکی با استفاده از چسب روشن یا مشکی مخصوص و با دوام به مژه های طبیعی شما وصل می شوند. سایز و قد مژه در این روش متناسب با فرم چشم و سلیقه ی شخصی تغییر میکند. در این روش مژه ها بین 4 تا 6 هفته دوام می آورند. معمولا برای هر چشم می توان از 60 تا 80 مژه استفاده کرد. اکستنشن‌هایی که در این روش روی یک مژه طبیعی چسبانده می‌شود. در قطر‌های ۰/۱، ۰/۱۵، ۰/۱۸، ۰/۲ و ۰/۲۵ استفاده می‌شوند.

اکستنشن مژه والیوم (سه بعدی)

کاشت مژه والیوم، یک متد جدیدتر است که در آن یک دسته اکستنشن به هر مژه طبیعی چسبانده می‌شود. این روش حجم بیشتری به مژه‌ها اضافه می‌کند، حتما توجه داشته باشید که تا ۲۴ ساعت بعد از کاشت مژه والیوم، نباید آب با چشم‌ها تماس داشته باشد. همچنین در روز کاشت، از داشتن هرگونه آرایش بر روی چشم اجتناب کنید.

برای کاشت والیوم از اکستنشن دی۳ استفاده میشود. در کاشت مژه والیوم، بسته به برندی که استفاده می‌کنید، ۰/۵ یا ۰/۷ مناسب است، به هر تار از مژه های طبیعی بین 2 تا 5 تار مژه ابریشمی بسیار نازک و سبک چسبانده میشود .
با مژه‌هایی که همیشه پرپشت و مرتب هستند، شما همیشه ظاهر خوبی خواهید داشت و از آنجا که کاشت مژه والیوم، کاملا طبیعی به نظر می‌رسد، حتما اعتماد به نفستان نیز تقویت می‌شود. کاشت مزه والیوم در مقایسه با کاشت کلاسیک، بسیار طبیعی‌تر است.

اکستنشن مژه مگا والیوم

برای افرادی که تمایل به داشتن مژه های خیلی پر پشت و کاملا مشکی دارند میتوان حجم بیشتری از مژه های ابریشمی استفاده کرد . در این روش با توجه به ضخامت و قدرت تحمل مژه مشتری بین 7 تا 12 مژه ابریشمی روی هر مژه استفاده میشود. اکستنشن چند بعدی میباشد که 12D را مگاوالیوم می نامیم که بسیار روش زیبا و پر طرفداری مباشد و باعث حجم دهی به مژگان فرد میباشد، مژه ها نباید در معرض مستقیم آب داغ قرار بگیرد ، هنگام استحمام از عینک استفاده شود و در غیر اینصورت سر خود را پایین گرفته تا آب داغ مستقیم روی مژه نریزد.

روزی ۱ الی ۲ بار (ترجیحا صبح و شب قبل از خواب) مژگان را با آب ولرم رو به خنک کامل بشویید تا گرد و غبار و چربیهایی که در طول روز روی مژه قرار گرفته است تمیز شود، پس از هر بار خیس شدن مژه آنرا حتما خشک نمایید (با دستمال کاغذی یا با باد سرد سشوار از دور)

نکات مهم درباره اکستنشن مژه

عمر مفید اكستنشن مژه حدود یك ماه است، تعداد مژه‌ای که برای هر فرد انتخاب می‌شود، بستگی به تعداد مژه‌های خود فرد دارد. اگر فردی تعداد مژه‌های طبيعی خودش كم باشد تعداد كمی مژه می‌تواند بكارد، بهتر است چشم‌های خود را نماليد و با قدرت آنها را نخارانید. بهتر است وارد سونای بخار نشويد، وقتی حمام می‌كنید بايد مراقب باشيد فشار آب به صورت مستقيم به چشم‌هایتان نخورد.

پاک كننده ی آرايشي چرب و روغنی به چشم هايتان نماليد، ريمل نزنيد، چون هم مژه های اكستنشن را خراب ميكند و هم اينكه مژه های خودتان سنگين ميشود و ميريزد،ترجيحا با صورت توی بالشت خود فرو نرويد، چون به مرور موجب كج و كوله شدن مژه هایتان ميشود،
هرگز خودتان مبادرت به جدا کردن اکستنشن از مژه تان نکنید. ممکن است این کار منجر به آسیب جدی و دائمی مژه های طبیعی تان بشود.

رزرو آنلاین

  • :