ریمور ابرو (پاک کردن تاتو)

پاک کردن تاتو و هاشور قدیمی از طریق لیزر و ریموورهای اسیدی و هر موادی که به خروجی رنگ در سطح پوست کمک می کند قابل اجراست. نوع ریموور تاتو با توجه به رنگ عمر رنگدانه و محلی که باید ریموو تاتو انجام شود که بدن یا صورت باشد انتخاب می شود.

نمونه کار ریمور ابرو (پاک کردن تاتو)

ممکن است بعد از انجام تاتو یا هاشور ابرو بخواهید آنرا کاملا پاک کنید برای پاک کردن تاتو و هاشور ابرو روش های مختلفی وجود دارد. بعضی‌ها فکر می‌کنند با پوشاندن تاتو با رنگ اسکین همون پاک کردن هست که کاملا اشتباه می‌باشد. آن کار کاور کردن نام دارد که با رنگ بژ در سه الی چهار مرحله انجام می‌شود و بستگی به تیرگی تاتو دارد. از مارکی که رنگ بژ تیره تا روشن دارد استفاده شود یا رنگ را بسازید و قهوه‌ای را قطره قطره به بژ اضافه و روی پوست تست می‌کنیم تا رنگ پوست مشتری در بیاید.

پاک کردن تاتو ابرو با ریموو

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور (که پایه آن از اسید میوه گرفته می شود ) هستند و کار اصلی آن بیرون کشیدن رنگ از زیر پوست است. تاتوهای قدیمی توسط یک محلول اسید میوه خارج می شود یا به رنگ خاکستری کم رنگ در می آید چنانچه کاملا خارج شود نیاز به ملانین سازی ندارند. اما اگربعد از پاک کردن تاتو ابرو رنگ دانه های خاکستری بجا بگذارد در ترمیم های بعدی حتما از رنگ دانه سازی  استفاده شود.

این محلول شیمیایی نسبتا قوی برای استفاده بدن و صورت تا حد کمی تفاوت دارند.ریموور های بدن قوی تر و اسیدی تر هستند.در هنگام استفاده از ریموور اگر پیگمنتر کار دقت و مهارت نداشته باشد باعث ایجاد زخم ، گود شدگی و ایجاد گوشت اضافه می شود. این محلول به هیچ عنوان در صورت بلد نبودن کار با آن نباید استفاده شود.

دو روش ریموو برای پاک کردن تاتو ابرو

یک روش محلول ریموور یا اسید میوه که از قبل آماده و می توان از بازار خریداری کرد.برای ابروهایی مورد استفاده است که شخص یا کلا قصد پاک کردن آن را دارد یا قصد پاک کردن بخش هایی از ابرو را دارد.اگر تاتوها خیلی قدیمی و پر رنگ باشند بعد از پاک شدن قسمت هایی از ابرو خاکستری می شود.که می توان در ترمیم های بعدی به وسیله رنگ دانه سازی آن قسمت ها را پوشش داد.اگر هم که کامل رنگ خارج شده باشد یا کمرنگ باشد اصلا ردی از رنگ خاکستری باقی نمی ماند.
روش دوم را ساکشن می گویند.این روش برای زمانی مناسب است که در حین کار خطی اشتباه کشیده شده یا کلا رنگ باشد همان لحظه پاک شود.به وسیله محلول ساکشن می توانید این کار را انجام دهید.این محلول به صورت آماده در بازار موجود نیست ولی خودتان می توانید آن را در درست کنید.دو قطره لیدوکائین را با مقداری آب مقطر به خوبی مخلوط کنید و مقدار مورد نیاز از آن را برای پاک کردن قسمت مورد نظر استفاده کنید.

عوارض و تاثیرات پاک کردن تاتو با لیزر

لیزر رنگ را تخلیه نمی کند فقط مولکولهای رنگ را شکسته و به ریز مولکولهایی که وارد مویرگ ها و در نهایت جذب بدن می شوند و اگر رنگی که در پوسته کاشته شده شیمیایی و غیر استاندارد باشد برای سلامت بدن عوارض بدی به دنبال خواهد داشت. لیزر به تمامی رنگها جواب نمی دهد بلکه فقط رنگ های مشکی و آبی را محو می کند. اما برای رنگ های سبز و زرد و قرمز بی اثر هست و رنگ های سفید و بژ و کرم را به خاکستری تبدیل می کند.

فهرست مطالب

مشاوره تخصصی و رایگان

برای بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کافی است با ما تماس بگیرید.

10٪ تخفیف

ویژه افرادی که برای اولین بار به ما مراجعه میکنند.

مشاوره آرایشی رایگان

پاسخگو سوالات شما عزیزان هستیم.

رزرو آنلاین

  • :

ما با شما

تماس میگیریم.

کافیست شماره تماس خودتان را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

آدرس ما: شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان

شماره های تماس: ۲۶۷۴۰۹۶۴۲۶۷۴۰۹۷۸۲۶۷۶۱۰۴۲