فیبروز ابرو

فیبروز ابرو از جمله روش نیمه دائمی برای زیبایی ابرو و آرایش ان می باشد که از آن می توان به صورت دستی با استفاده از سوزن های یکبار مصرف استفاده نمایید و پس از اتمام این روش شاهد زیبایی ابروهای خود با فرم بسیار طبیعی و عالی خواهید بود.

نمونه کار فیبروز ابرو

فیبروز یا فیکانتور ابرو چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که میدونین امروزه از روشهای مختلفی برای آرایش دائمی و نیمه دائمی استفاده می شه . یکی از جدید ترین تکنیک ها ، تکنیک فیبروز ابرو می باشد.
این تکنیک شاخه های مختلفی داره که عبارتند از :
فیبروز (تکنیک ابرو) ، فی کانتور (تکنیک ترمیم و طراحی حالت لب و چشم)
در بین شاخه های مختلف این تکنیک که توسط آکادمی (Phi Academy ) ارائه شده، فیبروز و فیکانتور بیشتر مورد توجه قرار گرفته و طرفداران بیشتری داره.
تا اینجا با تکنیک فیبروز ابرو (Phibrows) و کاربردهای آن کمی آشنا شدین ، در ادامه می خوایم اطلاعات بیشتری در مورد هاشور ابرو با تکنیک فیبروز در اختیارتون قرار بدیم.

تکنیک فیبروز ابرو

از این تکنیک به منظور هاشور ابرو دائم و سایه ابرو دائمی متناسب با فرم کلی صورت استفاده میشه. با کمک تکنیک فیبروز میشه ابروها رو پرپشت و قرینه کرد؛ همچنین از این تکنیک فقط در قسمتی از ابرو هم میشه استفاده کرد.
در تکنیک فیبروز ابرو با یه قلم باریک و ظریف که سوزنهای یکبار مصرف در اون گذاشته میشه ، رنگ به سطح پوست به فرم هاشور تزریق میشه و از اونجایی که رنگ در عمق لایه های زیر پوست وارد نمیشه ؛ بعد از یه مدت اثری از اون به جا نمیمونه و فرد میتونه به راحتی مدل ابروی خودش رو تغییر بده.

تکنیک فیبروز به اندازه ای ظریف و زیباست که علاوه بر اینکه چهره طبیعی صورت شما رو حفظ میکنه ، ممکنه حتی کسی متوجه انجام این تکنیک بر روی ابروهای شما نشه؛ البته مهارت و تخصص فرد انجام دهنده این تکنیک در نتیجه کار بسیار تاثیر گذاره.
نکته قابل توجه در این تکنیک اینه که هاشور ابرو و سایه با متد فیبروز ابرو فقط برای افرادی قابلیت استفاده داره که قبلا از هیچ نوع تکنیکی برای زیبایی ابرو استفاده نکرده باشن؛ در غیر این صورت نمیتونن از این روش استفاده کنن.
به طور معمول در حین انجام این تکنیک ، خونریزی به وجود نمی یاد و به دلیل اینکه نسبت به سایر روشها تو عمق کمتری از پوست کار میشه درد خیلی کمتری رو فرد حس میکنه؛ ضمن اینکه این روش به پیاز مو آسیب نمیزنه.

فیبروز جدیدترین تکنیک آرایش نیمه دائمی

امروزه واژه ی فیبروز ابرو به گوش همه ما آشنا است. در همه جوامع غربی و شرقی بسیار جا افتاده و شناخته شده است و روز به روز نیز در حال تغییر است. ولی قبل از توضیحات کامل درباره این روش باید بدانید هدف اصلی فیبروز برطرف کردن نواقص اجزای صورت با استفاده از تکنیک آرایش دائمی است;طبیعی بودن و استفاده از رنگهایی که تمرکز بر طبیعی تر نشان دادن این تکنیک را دارد.
فیبروز ابرو یکی از جدیدترین متد آرایش نیمه دائمی هاشور ابرو است که امروزه بسیار معروف و پرکاربرد شده است. برای انجام این روش از هیچ گونه دستگاهی استفاده نمیشود و عمل هاشور زدن ابروها توسط قلم و سوزن های یکبار مصرف به صورت دستی انجام می شود.
خوب است بدانید تکنیک فیبروز ابرو اولین بار توسط شخصی به نام برانکو ابداع شد و در سطح جهان مورد استقبال و توجه قرار گرفت.در چند سال اخیر برانکو فقط به تکنیک فیبروز ابرو بسنده نکرد و در کنارش تکنیک های فیبروز را روی لب و خط چشم و مژه نیز اجرا کرد که هر کدام از آنها شاخه های متفاوتی دارد و باز هم مورد استقبال در سطح جهان قرار گرفت. در کنارش نیز کمپانی محصولات خود به نام فیبروز را راه اندازی کرد که شامل رنگ،دستگاه، بی حسی، پرایمرها و … می شود که نامش برای ما آشناست.
فیبروز ابرو شاخه ای از هاشور به روش بلید است که امروزه به تکنیک فیبروز معروف است. در حال حاضر شاخه های متفاوتی دارد.
رخی بر این باورند که فیبروز فقط برای ابرو استفاده می شود در حالی که اینطور نیست. فیبروز(تکنیک ابرو) ، فیلینگز(تکنیک لیفت پوست) ، فیکانتور(تکنیک ترمیم و طراحی حالت لب) فیلشس(تکنیک کاشت مژه) ، فینس(تکنیک آرایش محو) فیهیر(تکنیک کاشت مو)
پس میبینیم تکنیک فیبروز فقط مختص ابرو نیست و شاخه های بسیار زیادی دارد.بیشترین شاخه های مورد توجه و پرکاربرد فیب ابرو لب و چشم هستند. با استفاده از این تکنیک برای ابرو میتوانید هم حالتی مویی و هم حالتی سایه به ابروها بدهید که هر دو روش بسیار پرطرفدار و زیبا هستند.
همینطور می توانید با طراحی وترمیم لب ها آنها را زیباتر کنید و یا حالتی سایه مانند به آن بدهیدکه فوق العاده لب ها را برجسته و زیبا میکند. همچنین از تکنیک سایه چشم استفاده کنید در این روش به جای خط چشم، سایه چشم کار می شود که چشم ها را جذابتر و گیراتر میکند.
تمام این مراحل نیاز به پیگمنتر کار حرفه ای و با تجربه دارد.دلیل آن هم این است که کار تاتو انتقال رنگ به لایه های سطحی و گاهی عمیق تر پوست است که اگر با بی دقتی و عدم مهارت انجام شود هم باعث بدفرم شدن ابروها یا لب می شود و همینطور شکل زننده ای به صورت می دهد.

سوالات متداول

ماندگاری فیبروز با توجه به نوع پوست بین 8 تا 10 ماه متفاوت است که این نتایج بستگی به نوع مراقبت های شما و عوامل دیگری از جمله رنگدانه پوست، بافت پوست و جنس پوست دارد.

بله چون فیبروز ابرو به مرور کم رنگ می شود لازم است که برای حفظ شکل و رنگ، ترمیم انجام داد. معمولا 6 هفته بعد نیاز به ترمیم دارید و ترمیم دوم را باید 8 الی 10 ماه بعد انجام دهید.

خیر، قبل از انجام کار برای شما کرم بی حسی گذاشته می شود و هیچ گونه دردی احساس نخواهید کرد.

بله با استفاده از تکنیک هایلایت کردن می توان در یک جلسه ابروری تاتوی قدیمی را به هاشور مویی تبدیل نمود.

فهرست مطالب

مشاوره تخصصی و رایگان

برای بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کافی است با ما تماس بگیرید.

10٪ تخفیف

ویژه افرادی که برای اولین بار به ما مراجعه میکنند.

مشاوره آرایشی رایگان

پاسخگو سوالات شما عزیزان هستیم.

رزرو آنلاین

  • :

ما با شما

تماس میگیریم.

کافیست شماره تماس خودتان را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

آدرس ما: شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان

شماره های تماس: ۲۶۷۴۰۹۶۴۲۶۷۴۰۹۷۸۲۶۷۶۱۰۴۲