ماساژ صورت

ماساژ صورت برای حفظ ظاهر زیبا نیز مفید است. وقتی صحبت از زیبایی صورت می‌شود، ماساژ منظم صورت اهمیت خاصی پیدا می‌کند، چون ورزش لازم به عضلات صورت داده شده و ظاهرتان جوان‌تر و شاداب‌تر خواهد شد.

نمونه کار ماساژ صورت

ماساژ منظم صورت برای پیشگیری از چین و چروک‌ها و سایر علائم سالخوردگی سودمند است. استرس‌های روزانه می‌تواند موجب تنش در عضلات صورت شود که در نتیجه منجر به چروک پیشانی و خطوط چشمگیری در بین ابروها وکنار لب‌ها می‌‌شود. ماساژ دادن به ریلکس کردن عضلات منقبض شده کمک کرده و این خطوط و چروک‌ها به حداقل خواهند رسید. ماساژ صورت باعث افزایش جریان خون در صورت شده و مقدار مناسبی از اکسیژن و مواد مغذی دیگر را که برای سلامتی آن مهم هستد به پوست می‌رساند. جریان بیشتر خون در این ناحیه، تولید کلاژن را افزایش داده و ظاهری طبیعی و سالم و درخشان به پوست‌تان می‌دهد.

 

ضمنا ماساژ دادن، اثرگذراری سایر درمان‌های صورت را افزایش می‌دهد زیرا باعث می‌شود محصولات مراقبت از پوست، بهتر جذب آن شوند.

 

ماساژ درست صورت یکی از بهترین راههای کاهش اضطراب و بهبود خلق و خو است. مطالعه‌ای در سال 2008 نشان داد 45 دقیقه ماساژ صورت به کاهش اضطراب و افکار منفی کمک می‌کند. ماساژ مرتب صورت با به حرکت در آوردن ترشحات سینوسی و کمک به تخلیه‌ی آنها، گرفتگی‌های سینوسی را نیز برطرف می‌کند. جالب است بدانید ماساژ صورت برای سم زدایی طبیعی بدن نیز مفید است. ماساژ صورت، رگهای لنفاوی را تحریک کرده و به دفع سموم از قسمت صورت کمک می‌کند. عملکرد مناس سیستم لنفاوی، نقش مهمی در سلامت پوست و سلامت عمومی دارد. ماساژ دادن، روش شگفت انگیزی برای آرام سازی خودتان است که می‌توانید خودتان در خانه هم انجام دهید.

ماساژ صورت باعث افزایش گردش خون در بافت چهره شما می شود و به دنبال آن پوست را، روشن تر و جوان تر می سازد. ماساژ صورت نیز می تواند به افزایش و تقویت پوست و کاهش چین و چروک کمک کند.
به عنوان یک مزیت دیگر، ماساژ صورت باعث کاهش استرس می شود و احساس آرامش می کنید.
1- قبل از انجام ماساژ، صورت خود را از هر لوازم آرایشی پاک کنید. برای شستشوی کامل صورت می توانید چهره خود را با استفاده از پاک کننده یا روغن ملایم پاک کنید، سپس با آب گرم شستشو دهید، در نهایت صورت خود را با حوله خشک کنید.
2- برای ماساژ صورت می توان از انواع روغن‌های ماساژ صورت استفاده کرد. ممکن است ترکیبی از روغن های فرموله شده مخصوص چهره شما استفاده شود یا یک روغن مناسب با پوست شما انتخاب شود. روغن بادام، آرگن و ججوبه به خوبی به عنوان روغن ماساژ دهنده صورت عمل می کند که منافذ پوست را از بین نمی برد. همچنین باعث می شود پوست شما روشن و درخشان شود.
برای پوست بسیار خشک، روغن آرگن یا بادام استفاده می شود.
برای پوست متوسط و چرب، ججوبه یا ترکیبی از ججوبه و روغن کرچک استفاده می شود.
اگر نگران استفاده از روغن روی پوست هستید، از مرطوب کننده مورد علاقه خود استفاده کنید.
3- ماساژ منطقه لنفاوی: بسیاری معتقدند که سموم از چهره به گره های لنفاوی، که زیر گوش شما و در اطراف گردن قراردارند، تخلیه می شوند. ماساژ این منطقه کمک می کند تا سم را آزاد کرده و چهره شما جوان تر به نظر برسد. این روش به مدت یک دقیقه ماساژ منطقه لنفاوی خود را در یک حرکت دایره ای انجام می شود.

فهرست مطالب

مشاوره تخصصی و رایگان

برای بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کافی است با ما تماس بگیرید.

10٪ تخفیف

ویژه افرادی که برای اولین بار به ما مراجعه میکنند.

مشاوره آرایشی رایگان

پاسخگو سوالات شما عزیزان هستیم.

رزرو آنلاین

  • :

ما با شما

تماس میگیریم.

کافیست شماره تماس خودتان را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

آدرس ما: شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان

شماره های تماس: ۲۶۷۴۰۹۶۴۲۶۷۴۰۹۷۸۲۶۷۶۱۰۴۲