کوپ مو

یکی از رایج ترین خدمات آرایشگری که باعث آراسته به نظر رسیدن افراد می شود کوتاه کردن موهاست. این کار علاوه بر این که باعث تنوع در ظاهر چهره می شود در روحیه افراد نیز تاثیر بسزایی دارد.

نمونه کار کوپ مو

کوتاه کردن مو و اصطلاحا کوپ مو، جزو خدماتی است که سالن زیبایی سمیرا مرتضوی ارائه می دهد. کوتاه کردن مو عموما با توجه به آناتومی صورت، حالت چهره و چشم ها، جنس و حجم مو و همچنین با توجه به سن مشتری انجام می شود. کوتاهی مو در سالن زیبایی سمیرا مرتضوی با تکیه بر مدل های ژورنالی و مدل های اینستاگرامی انجام می شود. ما در سالن زیبایی سمیرا مرتضوی نه تنها جدیدترین ژورنال ها را در اختیار مشتریان قرار می دهیم، بلکه مدل ها و طرح های جدید هالیوودی، سلبریتی های خارجی و ایرانی را نیز به مشتری نشان داده تا مطمئن شویم که انتخاب مدل کوتاهی مو، دقیقا مطابق با سلیقه و خواست مشتری باشد. آرایشگران با تجربه سالن زیبایی سمیرا مرتضوی، می توانند حتی با دیدن عکس موهای دلخواه شما، مدل مو را تشخیص داده و دقیقا همان مدل را برای شما اجرا کنند. در کنار سلیقه مشتری، آرایشگرهای سالن زیبایی سمیرا مرتضوی انواع چهره ها را شناخته و می توانند با توجه به فرم صورت و سن شما، پیشنهاداتی را ارائه دهند.

امروزه مدل های متفاوتی برای انواع کوپ باب شده است که با استفاده از قیچی ها و تیغ های مخصوص کوپ زیباتر انجام می شود. در این سالن ما شما را با حرفه ای ترین و با سابقه ترین ها آشنا می کنیم تا با خیال راحت از به روزترین انواع کوپ لذت ببرید.

 

در ادامه برای شما عزیزان مدل کوپ هایی را معرفی می کنیم که متناسب با فرم صورت شماست.برای هر فرم صورتی اعم از گرد، مربعی، لوزی، قلبی و کشیده، مدل کوتاهی متناسب با آن وجود دارد.علاوه بر فرم صورت المان های دیگری همچون حالت مو، نوع سلیقه و شخصیت شما، سبک زندگی و حتی فرم کلی اندام شما نیز می توانند عواملی تاثیر گذار در انتخاب مدلی مناسب برای کوتاهی مو باشند.

انواع مدل مو کوپ مناسب با مدل های صورت

برای بهترین انتخاب باید فرم صورت خود را بشناسیم تا با توجه به مدلی که انتخاب می کنیم نقایص صورت خود را بپوشانیم. بهترین مدل صورت که تمام کوپ ها برایشان مناسب هست مدل صورت بیضی است حال ما باید تلاش کنیم تا فرم های دیگر را نزدیک به فرم بیضی کنیم. برای مثال گرد تر نشان دادن صورت کشیده ، کشیده ترنشان دادن صورت گرد و مخفی نگاه داشتن پیشانی های خیلی بلند. همه این موارد کارهایی جادویی و خارق العاده نیستند و تنها با انتخاب مدل موی مناسب میسر می گردند.

مدل موی مناسب صورت های گرد

برای این فرم صورت شما نباید موهای خود را بیش از اندازه کوتاه کنید مخصوصاٌ اگر موهای فر یا مجعد داشته باشید کوتاه کردن بیش از حد موها باعث می شود صورتتان گردتر دیده شود. شما باید مدل هایی را انتخاب کنید که  بلندی آن تا چانه یا پایین تر از آن باشد.

مدل موی مناسب صورت بیضی

  

فرم صورت بیضی با اغلب مدل های کوتاهی سازگاری خوبی دارد ولی ممکن است با برخی مدل ها دراز به نظر برسد از جمله مدل هایی که بالای سر حالت خرد و شلوغ به خود می گیرد و صورت را درازتر از آنچه هست نشان می دهد. همچنین اگر دارای موهای فر هستید از مدل هایی که صورت شما همچون یک هرم نشان می دهد اجتناب کنید.

مدل موی مناسب صورت قلبی

 

اگر دارای صورت قلبی شکل هستید باید توجه ها را از چانه به چشم ها و گونه های خود هدایت کنید. از مدل هایی که موهای شما را حجیم تر نشان می دهد استفاده کنید. مدل کوتاهی که قد موها تا شانه باشد بهترین گزینه برای شماست.

مدل موی مناسب صورت کشیده

 

اگر صورت کشیده ای دارید باید تمرکز شما بر روی مدل هایی برای کوتاهی مو باشد که صورت شما را گردتر نشان دهد. مدل مو با چتری صاف یا خمیده و حالت موی مجعد بهترین گزینه برای این فرم صورت است.

مدل موی مناسب صورت کشیده

 

اگر صورت کشیده ای دارید باید تمرکز شما بر روی مدل هایی برای کوتاهی مو باشد که صورت شما را گردتر نشان دهد. مدل مو با چتری صاف یا خمیده و حالت موی مجعد بهترین گزینه برای این فرم صورت است.

مدل مو کوپ کوتاه و صاف

 

 این مدل موی کوپ یکی از بهترین گزینه ها برای موهای کم پشت و کوتاه می باشد. کافیست با یک برس بزرگ و گرد موهایتان را سشوار بکشید با انجام این کار موهایی زیبا و با ظاهری پرپشت تر خواهید داشت.

مدل مو کوپ فرق کج موج دار

 

فرق وسط موهایتان را کم پشت تر جلوه می دهد. فرق کج و و موج دار به پرپشت نشان دادن موها کمک بسیاری می نماید

مدل مو کوپ چتری

 

یکی از مدل های جذاب که می توان روی موهای کوتاه کم پشت انجام داد کوپ چتری می باشد که یکی از بهترین انتخاب ها برای خانم هایی که موهای صاف و کم پشت دارند می باشد.

مدل مو کوپ پیکسلی فر

 

این کوپ یک مدل مو فوق العاده جذاب و خیره کننده برای موهای فر می باشد. این مدل مو افتادگی فر موهایتان را طبیعی نشان می دهد. مدل پیکسی یک سبک فوق العاده برای موهای فر می باشد

مدل مو کوپ کوتاه برای موهای پرپشت

 

این مدل مو کوپ یک مدل فوق العاده جذاب و خیره کننده برای موهای فر می باشد. این مدل مو افتادگی فر موهایتان را طبیعی نشان می دهد. 

مدل مو کوپ نامتقارن

 

 کوپ نامتقارن یک سبک موی کوتاه می باشد که به نسبت مدل موهای کوتاه دیگر موهایتان را بلندتر جلوه می دهد. یک مدل لایه ای و خرد است که مناسب موهای پرپشت می باشد، طراحی این مدل به این گونه است که یک طرف بلند و طرف دیگر کوتاه می باشد.

مدل مو کوپ پیکسلی چتری برای موهای پرپشت

 

این مدل مو یکی از انواع کوپ می باشد که جذابیت فراوانی برای موهای پرپشت دارد که حاشیه جلوی صورت یک قاب برای صورت شما ایجاد می کند. در این مدل مو اطراف سر تراشیده و جلوی مو کاملا باید خرد شوند.

مدل مو کوپ پیکسی تراشیده

 

 این مدل مو شما را کم سن و سال تر جلوه می دهد، این سبک بسیار مناسب برای موهای پرشت می باشد و بسیار شیک و یادآور سبک پانک می باشد. کافیست یک طرف سر را بتراشید و طرف دیگر را بلند نگه دارید.

مدل مو کوپ چتری یک طرفه

 

این مدل مو مناسب خانم هایی با صورت گرد می باشد کوپ چتری گردی صورت را متعادل می کند. بسیاری از خانم ها با انتخاب این سبک فرق از بغل در واقع گردی صورتش را متعادل می کنند. 

سوالات متداول

بله، متخصصان سالن زیبایی سمیرا مرتضوی قادر به اجرای تمام مدل های روز هستند.

بله، تمام ابزار کوتاهی قبل از استفاده ضد عفونی می شوند.

کوتاه کردن موها روی از بین رفتن موخوره تاثیر دارد ولی در افزایش رشد موها تاثیری ندارد.

 

 

یک پیشنهاد خوب برای شما این است که مدل هایی را انتخاب کنید که تا زیر چانه هستند

 

فهرست مطالب

مشاوره تخصصی و رایگان

برای بهره مندی از مشاوره تخصصی و رایگان کافی است با ما تماس بگیرید.

10٪ تخفیف

ویژه افرادی که برای اولین بار به ما مراجعه میکنند.

مشاوره آرایشی رایگان

پاسخگو سوالات شما عزیزان هستیم.

رزرو آنلاین

  • :

ما با شما

تماس میگیریم.

کافیست شماره تماس خودتان را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

آدرس ما: شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان شهرک غرب خیابان دادمان

شماره های تماس: ۲۶۷۴۰۹۶۴۲۶۷۴۰۹۷۸۲۶۷۶۱۰۴۲