سالن زیبایی سمیرا مرتضوی با 15 سال تجربه تخصصی

سالن زیبایی سمیرا مرتضوی با 15 سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی همواره تلاش می کند با کادر مجرب، دانش به روز و تکنیک های جهانی، بالاترین سطح کیفیت و خدمات را به مشتریان دوست داشتنی خود ارائه دهد. کسب عناوین متعدد مدیریتی و خدماتی نشان از همین امرست، اولویت ما همیشه کیفیت و حال خوب مشتریانمان است.

سالن زیبایی سمیرا مرتضوی

سالن زیبایی سمیرا مرتضوی با 15 سال تجربه تخصصی در حوزه آرایش و پیرایش و زیبایی همواره تلاش می کند با کادر مجرب، دانش به روز و تکنیک های جهانی، بالاترین سطح کیفیت و خدمات را به مشتریان دوست داشتنی خود ارائه دهد. کسب عناوین متعدد مدیریتی و خدماتی نشان از همین امرست، اولویت ما همیشه کیفیت و حال خوب مشتریانمان است. کادر متخصص سالن سمیرا مرتضوی با سالها تجربه و گذراندن بالاترین سطح آموزشها همواره مشاور و همیار شما عزیزان هستند.

سمیرا مرتضوی

من سمیرا مرتضوی متولد 18 خرداد 1363 در تهران و فارغ التحصیل رشته ریاضی محض در مقطع کارشناسی و رشته مدیریت مالی در مقطع کارشناسی ارشد هستم. در سال های 86 و 87 با پشتکار و علاقه خود و همراهی و حمایت های مادر موفق به کسب سه دیپلم آرایشگری در رشته های: آرایش و پیرایش بانوان، زیبایی و مراقبت پوست و مو و تکنیک سایه روشن از سازمان فنی و حرفه ای شدم. پس از گذراندن این دوره ها در رشته گریم و زیبایی در کانون سینماگران جوان به تحصیل و کسب تجربه پرداختم و از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مدرک رسمی این کانون را کسب کردم.

Shape Thumb